Дата: 15.02.2023 15:20

Шановні ветерани війни в Афганістані та члени сімей!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна.  Сьогодні  виповнюється 34 роки із дня завершення неоголошеної війни. Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні – понад  150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мали поранення, понад 6 тисяч є особами з інвалідністю.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від тих вогняних років афганської війни, але пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя є незабутньою. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України. Ви, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Вітаємо з цією пам’ятною датою Вас ветерани.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь! Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини та рідної України!

Устилузький міський голова     Віктор Поліщук.