Позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.01.2023 16:07

При виконавчому комітеті Устилузької міської ради  систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

24 січня відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули одне питання, щодо незадовільного виконання батьками обов’язків щодо малолітніх дітей; недотримання санітарно-гігієнічних та житлово-побутових умов проживання дітей у родині.

Підсумувавши питання, членами комісії прийняте компетентне та виважене рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дітей.