Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.02.2023 10:59

16.02.2023р. під головуванням керуючої справами (секретар) виконавчого комітету  Устилузької міської ради Губерук Г.С. відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядку денному   розглядалися 4 питання, які стосуються захисту прав дітей, а саме:  про стан виконання батьківських обов’язків у сім’ї Гуль та доцільність повернення малолітніх дітей із притулку для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації,  про неналежне виконання батьківських обов’язків у сім’ї Храмової Л.П., про незадовільне виконання батьківських обов’язків у сім’ї Швець К.В., про взяття родини Марунської С.А. під соціальний супровід, як сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

На засідання комісії були запрошені старости старостинських округів, працівники освіти та батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.