Сучасні тенденції на ринку праці

Дата: 13.03.2023 08:27

10 березня 2023 відбулась зустріч фахівця з профорієнтації Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Світлани Старовойтової та інспектор СКЗ Володимирського РВП ГУНП у Волинській області лейтенант поліції Катерина Зраітель з старшокласниками  ЗОШ I-III ступеня м.Устилуга, однойменної ОТГ

Учнів інформували про сучасні тенденції на ринку праці, затребувані та нові професії, правила вибору професії, класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп за предметом праці, розбирали ситуації , що стосуються професійного вибору. Також  нагадали  формулу  успішного  вибору професії та розглянули розповсюджені помилки.

Для того, щоб вибір професії був зроблений свідомо, з урахуванням здібностей, нахилів, щоб мати чітке уявлення про свої інтереси та майбутню професію з урахуванням її актуальності на ринку праці, фахівчиня ознайомила школярів з можливістю отримання послуг з профорієнтації в онлайн-форматі, у тому числі проходження тестування, яке гарантує високоркорезультативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.Катерина надала інформацію про можливість здобуття професії поліцейського,умови та можливості подальшого працевлаштування.

Окрім того старшокласників ознайомили з можливостями здобуття професії у професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста і району.