Набори "Школа в коробці" отримали два заклади освіти нашої громади

Дата: 23.03.2023 12:09

Устилузький ліцей та П’ятиднівська гімназія отримали по 1 наборові «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в межах проєкту «Спільно до навчання». До набору входять: канцелярські набори (зошити, ручки, кольорові олівці, кольоровий папір, ножиці, лінійки); крейда та допоміжне приладдя для дошки; спеціальна фарба, яка перетворює будь-яку поверхню на дошку для крейди; роздатковий матеріал та приладдя для вчителя (таблиці, абетки, надувні глобуси).

«Школа в коробці» містить довідник для вчителя із вправами та завданнями. Приладдя буде використовуватися у щоденному навчальному процесі. Також це зручний інструмент для залучення дітей до освітнього процесу під час перебування в укритті.