РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ ЗАГИБЕЛІ

Дата: 23.03.2023 15:57

24 березня 2023 року минає один рік з дня загибелі Млинаря Андрія Миколайовича солдата, водія-санітара медичного пункту 2-го механізованого батальйону, 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Народився  Андрій Миколайович 24 грудня 1978 року в селі Турівка Володимир-Волинського району Волинської області. Проживав в селі Стенжаричі Устилузької міської тергромади.

Проходив військову службу за контрактом у лавах Збройних сил України та брав участь у боях з російськими окупантами. Загинув під час виконання бойового завдання на Миколаївщині.

Нагороджений медаллю «Захисник України», нагрудними знаками «За службу», «Відзнака командира 14 окремох механізованої бригади імені князя Романа Верикого».

Указом Президента України №240/2022 від 14 квітня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі - солдат Млинар Андрій Миколайович  посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.