Збір небезпечних відходів

Дата: 29.03.2023 16:39

Протягом тривалого часу в громаді проводилася екологічна акція, мета якої - збір люмінісцентних ламп та використаних батарейок та акумуляторів. Було зібрано 558 шт люмінісцентних ламп та майже 120 кг батарейок. Щиро дякуємо кожному мешканцю громади, хто долучився та став захисником довкілля. Адже, неодноразово в засобах масової інформації ведеться мова про шкідливий вплив небезпечних відходів на всі живі організми планети. Кожна пальчикова батарейка забруднює 400 літрів води і 20 кв. метрів землі. Це таблетка ціаністого калію для природи.

За кошти місцевого бюджету небезпечні відходи відправлено на утилізацію відповідниму підприємству, який має ліцензію на поводження з небезпечними відходами.

Особлива подяка за збір ламп та батарейок освітнім закладам Устилузької міської ради та мешканцям громади.

Збір небезпечних відходів продовжується, тому просимо дані відходи не викидати в смітник, а приносити в пункти збору.

Батарейки: "Зодіак", "Зодіак-next", магазин 1000 дрібниць.

Лампи та батарейки: Устилузька міська рада