ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ УСТИЛУЗЬКОЇ ТГ!

Дата: 31.03.2023 10:43

Представництво БФ «Віримо в Україну» у Володимирі та Володимирському р-ні має можливість забезпечити замороженими продуктами (солодкі кекси,лазанья), памперси,продуктові набори,одяг. Допомога надаватиметься вразливим малозабезпеченим верствам населення ,в тому числі ВПО, сім‘ям загиблих та померлих воїнів, сім‘ям мобілізованих військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в бойових діях, особам з інвалідністю, одиноким пенсіонерам, матерям-героїням, одиноким матерям(батькам), діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування.

Для отримання  вищевказаної допомоги ЗАЯВНИКУ необхідно заповнити заявку! Заявка заповнюється особисто, кожним одержувачем допомоги. Для подачі заявки потрібно звернутись до Старости свого старостинського округу, а жителям сіл Залужжя, Пархоменкове, Тростянка, міста Устилуг до ВІДДІЛУ соціального захисту та охорони здоров'я Устилузької міської ради.