ПІДСУМКИ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІІ РІВНЯ

Дата: 05.04.2023 11:00

4 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури  молоді та спорту Устилузької міської ради.

Членами атестаційної комісії була зосереджена увага присутніх на необхідності дотримання вимог чинного Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

За підсумками атестації 4 педагогічним працівникам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 4 педагогам присвоєно звання «старший учитель»,  13 -  підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 8 – підтверджено педагогічне звання «старший учитель»,  1 педагогічний працівник ЗЗСО  та 3 вихователі ЗДО атестовані на відповідність займаній посаді.

Вітаємо освітян із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків вам у подальшій професійній діяльності!