Служба у справах дітей організовує профілактичні рейди

Дата: 23.03.2023 15:50

Служба у справах дітей організовує профілактичні рейди

22 березня в Устилузькій громаді було проведено профілактичний рейд по сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Метою організації заходу була потреба проведення профілактичних бесід з батьками таких сімей.

У рейді взяли участь начальник Служби у справах дітей  Устилузької міської ради Олена Котович , інспектор СЮП Володимирського РВП ГУНП у Волинської області Олена Редько, поліцейський офіцер громади Олександр Дем’яненко та старости старостинських округів. Було здійснено виїзд до сіл  Стенжаричі, Селиськи, Залужжя, Зоря  Устилузької міської територіальної громади, а також  було вручено сім’ям гуманітарну допомогу ( дитяче харчування).

Під час виїзду обстежено умови проживання 5 сімей, у яких виховується 11 дітей, про що складено відповідні акти. З батьками дітей проведено профілактичні бесіди виховного характеру та попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі неналежного виконання або ухилення від виконання батьківських обов’язків, ініційовано притягнення до відповідальності 6 батьків. Із однієї сім’ї  було вилучено троє дітей і тимчасово  влаштовано в притулок  обласної служби у справах дітей Волинської обласної  державної  адміністрації.

Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.