Відкрито Клас безпеки в П'ятиднівській гімназії Устилузької міської ради

Дата: 10.04.2023 15:32

7 квітня 2023 року в П’ятиднівській гімназії Устилузької міської ради відкрився Клас безпеки. З напутнім словом до школярів та із подякою до педагогічних працівників звернувся Устилузький міський голова Віктор Поліщук та відмітив, що депутатським корпусом було виділено кошти у сумі 21 тис. грн для проведення ремонту та облаштування класу.

Привітав та пригостив солодкими подарунками шестикласників провідний інспектор ВЗНС Володимирського РУ ГУДСНС України у Волинській області Станіслав Троцюк.

Учні під керівництвом вчителя основ здоров’я Майї Панасюк познайомили присутніх із локаціями класу безпеки.

Після завершення урочистого відкриття допитливі першокласники під наглядом класовода Світлани Хиць прибігли першими познайомитися із цікавими та повчальними нововведеннями у нашій гімназії.