26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Дата: 24.04.2023 14:47

26 квітня – день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків та інших людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Цей подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

У цей день ми вшануємо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Повномасштабне вторгнення в Україну знову поставило під загрозу всю атомну енергетику нашої країни.

Вся Україна вболівала за долю працівників АЕС, які під дулом автоматів мусили й далі стежити за тим, щоб трагедія 86-го року не повторилася знову. Не зважаючи на цю несправедливу, підступну і безпідставну війну, розв’язану рф проти України, ми та увесь світ маємо не допустити повторного лиха.

Ми згадуємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам людей у 1986 році і віримо в тих, хто захищає нашу країну зараз.