Проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.05.2023 15:04

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Відповідно до Положення про комісію з питань захисту прав дитини затвердженою рішенням виконавчого комітету Устилузької міської  ради від 08.07.2021 року № 52 під головуванням  Губерук Г.С.  10.05.2023 року відбулось чергове засідання комісії.    Члени комісії розглянули 5 питань: про неналежне виконання батьківських  обовязків у сім’ї; про встановлення опіки та піклування над неповнолітньою дитиною;про встановлення опіки та піклування над малолітньоюдитиною; про  надання дозволу на продаж житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами та земельною ділянкою,в якому зареєстровані і проживають малолітні діти; про надання дозволу на укладання та підписання договору дарування земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини;                                                                                                                                           У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.