Увага! Обробка ріпаку

Дата: 12.05.2023 14:39

До уваги мешканців громади!

З 14 по 17 травня 2023 року неподалік населених пунктів Бужанка, Верхнів, Бортнів, Поромів, Іванів, Рогожани, Лудин, Чорників, Амбуків, Ізов, Ласків, Вощатин, Дарницьке, Хотячів, Русів, П'ятидні, м.Устилуг у вечірні години буде проводитися обробка озимого ріпаку препаратами Моспілан 0,12 кг/га Піктор -, 0,5 л/га ТОВ "П'ятидні"

❗️ На період обробки власникам пасік рекомендується вивезти пасіки в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін не більше ніж 12 годин. На територію оброблених та суміжних ділянок виходити, проводити ручні роботи, випас худоби/птиці та сінокіс дозволяється не раніше, ніж через 5 днів після закінчення обробки.