Відбулося засідання виконавчого комітету Устилузької міської ради

Дата: 15.05.2023 08:29

12 травня під головуванням міського голови Віктора Поліщука відбулося засідання виконавчого комітету Устилузької міської ради, на порядок денний якого було винесено 15 питань.

Заслухали та взяли до відома звіт про виконання бюджету Устилузької міської територіальної громади за 1 квартал 2023 року. Обсяг надходжень до бюджету громади у 1 кварталі 2023 року забезпечив умови для належного функціонування та фінансування установ і закладів соціально-культурної сфери, житлово-комунального господарства, органів місцевого самоврядування. Виконавчий комітет підтримав проект рішення щодо звіту про виконання бюджету Устилузької міської територіальної громади за 1 квартал 2023 року по доходах у сумі 23 296 513,52 грн, у тому числі: доходах загального фонду у сумі 23 018 077,83 грн., доходах спеціального фонду у сумі 278 435,69 грн; по видатках у сумі 16 573 203,59 грн, у тому числі видатки загального фонду у сумі 16 343 918,97 грн., видатки спеціального фонду у сумі 229 284,62 грн.

Встановили режиму роботи Зорянського закладу дошкільної освіти Устилузької міської ради

Затвердили протокол засіданння аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації Устилузької міської територіальної громади та умов продажу об’єкта малої приватизації.

Затвердили проектно-кошторисні документації на поточний ремонт вулиці Вишнева в селі Зоря та вулиці Шевченка села Рогожани Володимирського району Волинської області

А також, прийняли ряд інших важливих рішень.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.