Устилузька міська територіальна громада уклала партнерську угоду про співробітництво з Гміною Пухачув

Дата: 17.05.2023 11:50

15 травня до Устилуга завітала делегація з гміни Пухачув та гміни Людвін.

Гості  прибули в Устилузьку міську раду на зустріч з міським головою Віктором Поліщуком, аби укласти  партнерську угоду про співробітництво між Гміною Пухачув Ленчинського повіду Люблінського воєводства Республіки Польща в особі Вуйта Гміни Пухачув Адама Гжесюка та територіальною громадою міста Устилуг в особі голови Поліщука Віктора.

Після підписання угоди учасники зустрічі обговорили напрямки подальшого партнерства.

Вуйт гміни Людвін Andrzej Chabros та вуйт гміни Пухачув Adam Grzesiuk під час візиту передали для потреб військових допомогу (продукти).

Дякуємо партнерам за небайдужість. Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії російської федерації проти України.