Відбувся захід щодо протидії дитячій праці

Дата: 13.06.2023 08:15

Фото без описуФото без описуФото без опису

12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею, встановлений Міжнародною організацією праці у 1997 році.

З цієї нагоди провідний юрисконсульт Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Іванна Клець спільно із представниками центру соціальних служб, служби у справах дітей, сектору взаємодії з громадами та сектору ювенальної превенції взяла участь в інформаційно - профілактичному заході щодо протидії дитячій праці.

Під час заходу фізичних-осіб підприємців, власників закладів громадського харчування проінформовано про права такої категорії осіб у трудових відносинах, вік, з якого допускається прийняття на роботу, пільги у галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці.

На завершення заходу власникам закладів громадського харчування вручено памятки щодо правового регулювання праці неповнолітніх згідно чинного законодавства України.