Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій

Дата: 16.06.2023 08:23

Фото без описуФото без опису

У Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості з метою підвищення обізнаності наших ветеранів бойових дій відбувся «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій».

Зустріч пройшла за участі представника Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Слащука Степана Миколайовича.

Степан Миколайович  розповів  про надання  послуг пільговим категоріям населення та державну соціальну допомогу  військовослужбовцям  та учасникам бойових дій. Також ознайомив із  відповідними постановами Уряду, а саме:  допомога у проведенні аналізу життєвої ситуації, визначенні основних проблем,  надання інформації з питань соціального захисту населення; навчання, формування та розвиток соціальних  навичок, умінь;  допомога у зміцненні відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; організації денної зайнятості та дозвілля.

Учасники заходу висловили  впевненість, що  тісна  співпраця  забезпечить повне розуміння проблем.