ДЕВ’ЯТЬ РОКІВ ВІД ДНЯ ЗАГИБЕЛІ

Дата: 17.06.2023 09:00

17 червня 2023 року минає дев’ять років з дня загибелі Крохмаля Володимира Антоновича, молодшого сержанта, командира танка 51-а окрема механізована бригада.

Народився  Володимир Крохмаль 20 липня 1987 року в селі П'ятидні, Володимир-Волинського району, Волинської області. Закінчив 9 класів П'ятиднівської школи. Вступив до Володимир-Волинського ВПУ й здобув професію тракториста.

17 червня 2014 року на околиці Станиці Луганської танк Т-64Б 51-ї бригади потрапив у оточення терористів. Снайпери противника порозбивали приціли і перископи, машина опинилася в безпорадному стані, стріляти було можливо тільки навмання. Перед тим, як розбили прилади командира танку, він встиг помітити гранатометників, що ховались неподалік. Екіпаж встиг зробити постріли у бік ворога, але не влучив. Щоб не віддати бойову машину в руки сепаратистам та не здаватися у полон, екіпаж прийняв рішення підірвати танк.

Місце поховання: с. П'ятидні, Володимир-Волинський район, Волинська область.

Указом Президента України № 619/2014 від 26 липня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).