Активні програми зайнятості

Дата: 26.06.2023 08:11

Фото без описуФото без опису

Відбулися робочі зустрічі директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової з генеральним директором ТзОВ «Гербор-Холдінг» Олегом Борбелюком та директором ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод» Наталією Дяченко. Мета зустрічей - інформування роботодавця про активні програми, які реалізовуються службою зайнятості та оперативне реагування щодо укомплектування вакансій.

Під час зустрічей акцентовано увагу на фінансових механізмах підтримки роботодавця шляхом отримання компенсації за працевлаштування безробітних громадян. Обговорено низку питань щодо потреби підприємства в працівниках напрямку та шляхи їх укомплектування. Окреслено перспективи подальшої співпраці.