Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

Дата: 25.05.2023 11:15

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення (слухань) у формі зборів, зустрічей з громадськістю  щодо перейменування

вулиць на території Устилузької міської територіальної громади

1. Найменування організатора громадського обговорення (слухання)у формі зборів, зустрічей з громадськістю -  Устилузька міська рада.

2. Мета: врахування думки жителів, громадськості Устилузької міської територіальної громади щодо перейменування вулиць в с. Залужжя, с. Тростянка, с. Пархоменкове, с. Пятидні, м. Устилуг.

Згідно вимог Закону України від 24.05.2012 № 4865-VI, відповідно до Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів, парків та інших об’єктів на території  Устилузької    територіальної громади, враховуючи те, що в с. Залужжя, с. Тростянка, с. Пятидні, м. Устилуг у назвах вулиць   використовуються назви які пов’язані з російською імперською політикою пропонуємо перейменувати: вулиці с. Залужжя: Турчина, Прикордонна,; вулиці с. Тростянка: Гуденка, Ковпака; вулиці м. Устилуга: Гагаріна, Чумовицького, Левінцова, Левченка, Гуденка, Пархоменка; вулиця с. Пятидні: Ковпака.

Імена фізичних осіб, ювілейні та святкові дати, назви і дати історичних подій присвоюються юридичним особам та об’єктам права власності лише після за згодою  та після проведення громадського обговорення .

3.  Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.

- проект рішення Устилузької міської ради «Про перейменування вулиць», а саме перейменувати:

-перейменувати  вулицю Турчина в  селі Залужжя, Володимирського району, Волинської області на вулицю Зелена;

-перейменувати  вулицю Прикордонну в с. Залужжя, Володимирського    району, Волинської області  на вулицю Василя Чайки;

- перейменувати  вулицю Гуденка в с. Тростянка, Володимирського району, Волинської області  на вулицю Волі;

- перейменувати  вулицю Ковпака в  с. Тростянка, Володимирського району, Волинської області на вулицю Польова;

- перейменувати  вулицю Неплюєва в  с. Пархоменкова, Володимирського району, Волинської області на вулицю Лісова;

- перейменувати  вулицю Гагаріна в м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області  на вулицю Героя України О. Цюпака;

- перейменувати  вулицю Чумовицького м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області на вулицю Прикордонна;

- перейменувати  вулицю Левінцова в м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області  на вулицю Сергія Свища;

- перейменувати  вулицю Левченка в  м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області на вулицю Ізовська;

- перейменувати  вулицю Гуденка в  м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області на вулицю Волі;

- перейменувати  вулицю Пархоменка в  м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області на вулицю Миколи Ларіна;

- перейменувати  вулицю Ковпака в  с. Пятидні, Володимирського району, Волинської області на вулицю Сонячна.

З інформаційним повідомленням та проектом рішення міської ради ви можете ознайомитись на офіційному сайті громади: https://ustyluzka-gromada.gov.ua/

4. Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення проекту рішення Устилузької міської ради без зауважень;

- схвалення проекту рішення Устилузької міської ради із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

5. Термін проведення громадського обговорення: з 26 травня до 28 червня 2022  року включно.

6. До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці Устилузької міської територіальної громади, депутати Устилузької міської ради, тощо.

7.  Формат проведення громадського обговорення:

1)  громадське обговорення (слухання) у форматі зборів, зустрічей з громадськістю відбудуться:

- об  11.00 год 27 червня 2023 року в приміщенні фельшерсько-акушерського пункту с. Тростянка за адресою: с. Тростянка , вул. Гуденка, 1а;

- о  12.00 год. 27 червня 2023 року в приміщенні клубу с. Залужжя за адресою: с. Залужжя, вул. Шкільна,5;

- о  13.00 год. 27 червня 2023 року в приміщенні клубу с. Пархоменкове за адресою: с. Пархоменкове, вул. Повстанча, 7;

-о 11.00 год. 28 червня 2023 року в приміщенні клубу с. Пятидні за адресою: с. Пятидні, вул. Незалежності,56.

- о 15.00 год. 28 червня 2023 року в приміщенні міської ради (зал засідань) за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 40.

2) звернення, зауваження та пропозиції до проекту рішення міської ради із зазначенням особи та контактної інформації заявника приймаються в письмовій формі  до  26.06.2023 року до 16 год. 00 хв  на за адресою: 44731, м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 та електронну пошту.

8. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: Устилузька міська рада, м. Устилуг, вул. Володимирська,40, е-mail: Ustylugmr@gmail.соm.

Відповідальна особа: Касьян Людмила Вікторівна, секретар міської ради,                                тел. 03342 93 448.

9.  Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-порталі Устилузької міської ради у строки, передбачені чинним законодавством