Про провадження волонтерської діяльності

Дата: 07.07.2023 11:01

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

Зазначимо, що цей договір створено для полегшення комунікації в співпраці між волонтером та організаціям в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується

ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦІД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись: ЗЕМЛЯНКО Марія Сергіївна, m.zemlianko@nssu.gov.ua, 289-54-98.

Додаток: договір про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

Посилання на зразок договору: https://rada.info/upload/users_files/04051388/0391331dd49c1e456bb459be96fac2ee.pdf