09 липня 2023 року в м. Устилуг відбувся благодійний захід «Ми – разом, ми - єдині!»

Дата: 12.07.2023 10:27

Відкриття заходу розпочалося на алеї Устилузької дитячої школи мистецтв – музею- садиби Ігоря Стравінського з хвилини мовчання за загиблими Захисниками України та привітального слова Устилузького міського голови Віктора Поліщука.

Захід супроводжував благодійний концерт, де лунала патріотична музика, пісні та поезія. А також проходила благодійна лотерея, яка зібрала біля себе велику кількість людей. На ярмарку були представлені різноманітні смаколики; мед, цукор, мука, молочна та сільськогосподарська продукція тощо, а також  мило ручної роботи, прикраси для волосся, букети з сухоцвітів і т.д.

На окремій локації, як благодійний захід,  продавався смачний бограч та запашний шашлик з свинини та баранини.

Виїзна торгівля дитячою групою товарів, а також прокат дитячих машинок не лишив байдужими найменших мешканців та їх батьків.

Інтенсивно та весело пройшли дитячі розваги, яке проводило творче агенство аніматорів Наталії Матеуш «ART FOX»

Одночасно проходили спортивні змагання з:

- міні-футболу на кубок міського голови, де взяли участь сім команд та зайняли відповідні місця:

1. «Слобожанщина» ППО;

2. м.Устилуг 1;

3. ЛФК «Воля» м.Нововолинськ;

4. Оваднівська ТГ;

5. м.Устилуг – 2;

6. с. Березовичі;

7. смт Затурці,

- пляжного волейболу на кубок міського голови, де взяли участь команди з міста Устилуг, сіл Овадне та Рогожани, а в результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда з с.Рогожани у складі Кінаха Олега та Матіюка Валерія.

Легка, невимушена атмосфера подарувала  всім хороший настрій.

Правопорядок забезпечували поліцейський громади та ДФТГ.

Подяка за активну життєву позицію, ініціативність, патріотизм, безкорисливу допомогу всім, хто відгукнувся та долучився до доброї справи:

• за надані сертифікати для лотереї – Калитюк Іванні, підприємцям Тетяні Березі (магазин «Зодіак-НЕКСТ»), Ірині Лоборук (магазин «ТМ № 1»), Оксані Гончарук (магазин «Світ дрібниць»), Сергію Дмитруку (магазин «Дім. Сад. Город»), Джону-Девіду Міщуку (кіоск «Кофе-тайм»), Юлії Климюк (перукарня «Гармонія»), Олександру Сидорчуку (ресторан «Аспарагус»), Ользі Поворознюк (ветаптека-зоомагазин «ЗооДруг»), Валерію Мацьосі (магазин «Все для господаря»), Івану Дості (автомийка), Магазин АВТОMotors+;

• за мед – філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» ДСГП «Ліси України» Устилузькому лісництву, Киричуку Михайлу (с.Стенжаричі), Федонцю Роману (с. Коритниця), отцю Віталію (с. Зоря), Мосоруку Роману (с. Зоря);

• за надану продукцію для ярмарку - директору ТОВ «П’ятидні» Валерію Діброві, директору ТОВ «Луцька аграрна компанія» Світлані Собіпан, керуючому відділком «Устилуг» ТОВ «П’ятидні» Валерію Романову, директору ПП «ФГ «Західний Буг» Миколі Юнаку, Юрію Михальцю, Сергію та Галині Войтюкам (м.Володимир), Ніні Кондратюк, Інні Роговській, Наталії Ковальчук; Руслані Сиротинській;

• Світлані Глинюк за приготування та продаж смачного бограчу.

Окрема подяка старостам Устилузької міської ради за допомогу в організації  заходу, а також Наталії Матіюк (с.Рогожани) та працівникам бюджетних установ Рогожанського та Хотячівського старостинських округів.

Спасибі Мирославі Адамчук, директору Устилузької міської публічної бібліотеки за активну участь гуртківців «Юні читайлики» та організацію книжкового ярмарку.

Також висловлюємо вдячність за надану фінансову допомогу Сергію Мшенецькому, Володимиру Гаруну.

Дякуємо жителям міста та гостям, що прийшли на дійство, за Ваш внесок у нашу перемогу!

Під час благодійного заходу  «Ми – разом, ми - єдині!» зібрали кошти в сумі 72 237 грн, які будуть передані на потреби ЗСУ.

Особлива вдячність тим, хто захищає наш мир і спокій на Сході України і завдяки кому ми мали змогу організувати і провести цей захід.