Дата: 18.07.2023 08:47

Фото без описуФото без опису

13 липня 2023 року відбулася двадцять сьома сесія Устилузькою міської ради восьмого скликання. На порядок денний виноситься 29 питань.

Одним із питань, що розглядалися на сесії, були зміни до бюджету громади. Залучено на видатки від перевиконання доходів бюджету громади за 5 місяців 2023 року  у розмірі 2,5 млн. грн. Кошти спрямовані на: поточний ремонт вул. Тихої в с. П’ятидні (500 тис. грн), оздоровлення членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців (99 тис. грн), ремонт складського приміщення  лікарні (50,0 тис. грн), ремонт приміщення, де розмішується  швидка допомога (100,0 тис. грн), 1,2 млн грн передбачено для підтримки військових частин та на заходи з територіальної оборони, передбачено 75,0 тис. грн Устилузькому ВУЖКГ на придбання частотника, двигуна для водозабору, 193,0 тис. грн - на поточні потреби та ремонти ЗДО громади.

Депутатами прийнято рішення про перейменування вулиць, а саме у:

- м. Устилузі, Володимирського району, Волинської області вулицю Гагаріна на вулицю Героя України О. Цюпака, вулицю Чумовицького на вулицю Прикордонна, вулицю Левінцова на вулицю Сергія Свища, вулицю Левченка на вулицю Ізовська, вулицю Пархоменка на вулицю Миколи Ларіна;

- с. Залужжі, Володимирського району, Волинської області вулицю Турчина на вулицю Зелена, вулицю Прикордонну на вулицю Василя Чайки;

- с. Тростянка, Володимирського району, Волинської області вулицю Гуденка на вулицю Волі, вулицю  Ковпака на вулицю Польова;

- с. Пархоменкове, Володимирського району, Волинської області вулицю Неплюєва на вулицю Лісова;

- с. Пятидні, Володимирського району, Волинської області вулицю Ковпака на вулицю Сонячна.

У звязку з ліквідацією відокремлених структурних підрозділів П’ятиднівської гімназії – Рогожанської та Хотячівської початкових шкіл, депутати міською ради підтримали рішення про передачу нерухомого майна: - територіально відокремленого структурного підрозділу - Рогожанської початкової школи - філії П’ятиднівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області в оперативне управління та на баланс Лудинській гімназії Устилузької міської ради Волинської області;

- територіально відокремленого структурного підрозділу - Хотячівської початкової школи - філії П’ятиднівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області  в оперативне управління та на баланс Устилузькому ліцею і частину  Хотячівському закладу дошкільної освіти Устилузької міської ради Волинської.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.