Знову важка втрата для нашої громади

Дата: 16.08.2023 10:20

Знову трагічна звістка надійшла до нашої громади  із фронту. В результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання  щодо захисту незалежності і цілісності нашої України  11 серпня 2023 року загинув  мешканець  села Рогожани Гапон Сергій Миколайович 25.04.1974 р.н.

17 серпня 2023 року в Устилузькій громаді оголошено Днем жалоби в знак скорботи за загиблим військовослужбовцем.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна пам'ять та шана Герою.

Прощання з загиблим Захисником України, Сергієм Гапоном відбудеться 17.08.2023 року у храмі села Лудин о 10.00 год. Чин погребіння відбудеться на кладовищі села Лудин.

Просимо жителів Устилузької громади сформувати  коридор шани (о 9.20 год.)