Дата: 04.09.2023 16:55

4 вересня 2023 року відбулась нарада директорів закладів освіти за участі Устилузького міського голови Віктора Поліщука та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірини Головенко. На нараді розглянуто питання щодо вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи серед дитячого населення, про стан готовності закладів освіти до нового 2023-2024 навчального року, ведення статистичної звітності, інвентаризація бібліотечних фондів. Також обговорились питання запровадження електронних журналів, аналіз фінансування установ за 8 місяців 2023 року та підготовка бюджетних запитів на 2024 рік.

Перший дзвоник покликав за шкільні парти 718 учнів з Устилузької громади, з них – 54 першокласники. 2023-2024 навчальний рік в очному режимі розпочало три ЗЗСО: Устилузький ліцей, Стенжаричівська  та П’ятиднівська гімназії. У зв’язку із недостатньою потужністю захисних споруд, Микитичівська гімназія, Зорянська гімназія та Лудинська гімназія розпочали навчання за змішаною формою.

Усі 6 закладів дошкільної освіти Устилузької  громади розпочали освітній процес в очному режимі.  1 вересня 2023 року 140 дітей відвідуватимуть дошкільні заклади громади.