Електронний кабінет пацієнта

Дата: 19.09.2023 11:23

За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.

У відповідь на звернення МОЗ України Всеукраїнська Асоціація ОТГ підтримує цю ініціативу та проведення опитування через розповсюдження інформації серед ОМС та регіональних відділень ВАОТГ із сприянням активної участі  мешканців громад у т.ч. через розповсюдження в  регіональних електронних засобах масової інформації.

пройти опитування можна за посиланням: https://bit.ly/45CsUfc