Про оперативну нараду в Устилузького міського голови

Дата: 20.09.2023 09:36

На  оперативній нараді в Устилузького  міського голови Віктора Поліщук начальник відділу освіти, культури та молоді міської ради Ірина Головенко прозвітувала, що заклади освіти і культури Устилузької міської ради готові до осінньо-зимового періоду на 100 відсотків.

З метою підготовки до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років для         6-ти закладів загальної середньої освіти (1 ліцей, 5 гімназій), 6 - ти закладів дошкільної освіти та Устилузького будинку культури з філією у селі Зоря закуплено 489,3 тонни торфобрикету на суму 1778,1 тис.грн.

У Хотячівському закладі дошкільної освіти, який відвідує 14 діток, проведено ремонт пічного опалення на суму 30 000 грн.

Відмітила, що з 01.09.2023 відновив навчально-виховний процес  Микитичівський заклад дошкільною освіти, який відвідують 12 діток.

Отже, станом на  1 вересня 2023 року заклади освіти Устилузької громади відвідують 909 дітей.

Начальник відділу соціального захисту та охороно здоровя міської ради  Жанна Півницька доповнила, що у терапевтичному відділенні ТМО №2 м.Устилуг, також зроблений ремонт пічного опалення на суму 96 000 грн.

У підсумку наради міський голова зазначив, що для забезпечення безпечного руху мешканців Устилузької громади, а особливо, довезення дітей до навчальних закладів за 8 місяців 2023 року проведено поточний ремонт чотирьох доріг по вул. Зелена с.Коритниця (1029761,70 грн.), вул. Миру м.Устилуг (881690,74 грн), вул.Відродження с.Стенжаричі (1865637,78 грн), вул. Шевченка с.Рогожани (1253900,42 грн).