Все українська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Дата: 21.09.2023 08:27

20 вересня 2023 року в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи #Олени_Зеленської, у приміщенні Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл із роботодавцями. Модератором заходу була запрошена практичний психолог, директор інклюзивно-ресурсного центру Олена Токарєва.

Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури cпіклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. Тому під час заходу пані Олена розповіла учасникам що таке стрес і навіщо він потрібен.

Оскільки зустріч проводилась у форматі тренінгу, усі присутні отримали практичні принципи «Зарядження акумулятора», навички «4 стихій».

«Після пережитої на днях мною стресової ситуації, це захід, як ковток свіжого повітря», «Інформація дуже корисна і правильна» та ще багато позитивних відгуків звучало на завершення тренінгу від учасників.

Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.