Профорієнтаційний урок на тему «Вибір на майбутнє»

Дата: 12.10.2023 15:08

12 жовтня 2023 року  у  Зимненському ліцеї   відбувся профорієнтаційний урок на тему «Вибір на майбутнє», який був спрямований  надати  старшокласникам знання  з основ вибору професії, ознайомити  їх із світом професій,  ситуацією на ринку праці,  з перспективами його розвитку.  Його учасниками стали 17 випускників школи.

Учнів  ознайомили  із станом  та перспективами розвитку ринку праці в регіоні, з рейтингом найбільш затребуваних професій, з інформацією про ринок утворюючі підприємства міста та району.  Випускники  отримали поради щодо правильного вибору професії, покращили  свою обізнаність про ринок праці та світ професій ,  це дасть їм змогу більш виважено підійти до вибору професії.