Головне управління державної податкової служби запрошує підприємців до участі в онлайн-семінарах на тему «Працюємо з РРО/ПРРО без штрафів. Як виконати вимоги Закону № 3219». Дистанційні зустрічі проходитимуть щочетверга о 16.00, повідомляють у сектор

Дата: 12.10.2023 15:18

Щоб поінформувати максимальне коло представників бізнесу про вимоги до застосування РРО/ППРО, фахівці Головного управління ДПС у Волинській області активно спілкувалися у режимі онлайн-діалогу з представниками малого підприємництва впродовж серпня – вересня.

Як і раніше, відповіді на найбільш актуальні питання щодо застосування РРО/ПРРО підприємці зможуть отримати під час дистанційного спілкування з фахівцями управлінь податкового аудиту та податкових сервісів.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують платникам податків стежити за анонсами онлайн-семінарів на субсайті та на сторінці ГУ ДПС у Волинській області у мережі FACEBOOK і долучатися до обговорення положень Закону № 3219-IX.

Нагадаємо, що консультаційну допомогу щодо роботи з ПРРО надають у всіх податкових інспекціях області. З переліком відповідальних осіб, у яких можна отримати консультаційну допомогу щодо застосування ПРРО, варто ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання, зокрема, підприємців – спрощенців ІІ-ІІІ груп за порушення вимог Закону України «Про
застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Кожен платник податків зможе отримати повну інформацію щодо
особливостей застосування:
- програмного РРО (ПРРО) – за номером телефону (0332) 777-113;
- РРО та обліку готівкових операцій – за номером телефону (0332) 777-131.
Нагадаємо, що консультаційну допомогу щодо роботи з ПРРО також
надають у податковій інспекції за адресою: м.  Володимир, вул.  Ковельська,
63, номери телефонів (03342) 3-56-40 та 0680876332.
Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін
до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей
оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо
відповідальності суб’єктів господарювання, зокрема  підприємців –спрощенців
ІІ-ІІІ груп, за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».