Шановні мешканці громади!

Дата: 13.10.2023 14:30

Фото без описуВсі ми щоденно користуємось смартфонами, комп’ютерами та іншими гаджетами, і вже майже не мислимо собі життя без інтернету та мобільного зв’язку. Наразі ми отримуємо послуги та інформацію, здійснюємо платежі та контролюємо витрати, навчаємось та працюємо не виходячи з дому. Але для більш комфортного та безпечного життя громади, ведення бізнесу та залученості мешканців громади до процесів самоврядування усіх небайдужих та зацікавлених мешканців громади, представників бізнесу та громадських організацій запрошуємо взяти участь в обговоренні питань(проблем) життєдіяльності(соціально-економічного розвитку) громади, які можуть бути вирішені шляхом застосування інформаційних технологій та цифрових рішень.

Подати свої пропозиції щодо формування переліку проблемних напрямків, задач що потребують вирішення та можуть бути вирішені саме шляхом застосування інформаційних технологій та цифрових рішень з метою подальшого формування програми інформатизації ОМС можна:

> в електронному вигляді - шляхом заповнення форми за посиланням

> листом на адресу електронної пошти: cnap_ustylug@i.ua;

> звичайним листом на адресу: 44731, Україна, Волинська обл., Володимирський р-н, м. Устилуг, вул.Володимирська, 40, ЦНАП;

Бажаючі   можуть   долучитись   до   першого   засідання   робочої  групи  03 листопада 2023 року о 15.00 в сесійному залі міської ради для формування її остаточного складу, визначення переліку першочергових робочих питань та термінів подальшої роботи по формуванню програми інформатизації Устилузької міської ради.