Проводиться анонімне опитування

Дата: 16.10.2023 11:06

В Інститутi за пiдтримки Нацiонального фонду дослiджень Украïни проводиться наукове дослiдження «Захист прав людини в концепцiï перехiдного правосуддя: украïнська модель». Обрана проблематика є надважливою для Украïни, адже перехiдне правосуддя має на метi сприяти найлiпшому вiдновленню справедливостi, укрiпленнi миру, цiнностей демократiï, постає комплексом кримiнологiчно обґрунтованих заходiв, що поєднують каральну й вiдновну юстицiю, широкий, багаторiвневий соцiальний дiалог, просвiту, реституцiю, правотворчу й правоохоронну дiяльностi, органiзацiйно-управлiнськi трансформацiï та iн.

Для повного i всебiчного дослiдження проблеми захисту прав людини в концепцiï перехiдного правосуддя виникає потреба ознайомитися iз думкою громадян щодо питань реалiзацiï цiєï концепцiï, а особливо тих, хто зазнав внутрiшнього перемiщення протягом росiйськоï агресiï.

Додатки:

1. Посилання на анкету з опитування громадян у Google формi:                                        https://forms.gle/vBo4AcfJjhv146Ut9
  2. QR-код анкети з опитування громадян для мобiльного пристрою:Фото без опису

1. Посилання    на    анкету    для    опитування    внутрiшньо перемiщених осiб: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6sN9
  2. QR-код анкети з опитування внутрiшньо перемiщених осiб для мобiльного пристрою:
  3. Фото без опису