Засідання кординаційної групи з визначення потреб населення Устилузької міської територіальної громади у соціальних послугах

Дата: 20.10.2023 11:00

20 жовтня  2023 року в Устилузькій міській раді  було проведено засідання координаційної групи з визначення потреб населення Устилузької міської територіальної громади у соціальних послугах. На засіданні було обговорено  ряд питань, а саме щодо особливостей надання соціальних послуг вразливим категоріям населення під час дії надзвичайного або воєнного стану; визначення найбільш затребуваних соціальних послуг.

Головою комісії Віктором Поліщуком, та членами комісії було внесено пропозиції щодо внесення до переліку адміністративних послуг всіх соціальних послуг, які надаються жителям громади; забезпечувати доступність соцпослуг з урахуваням індивідуальних потреб; забезпечити інформування населення про наявні соцпослуги у відповідності до державних стандартів через засоби масової інформації, соціальні мережі, офіційний сайт громади.