Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухань) у формі зборів, зустрічей з громадськістю щодо перейменування населеного пункту на території Устилузької міської територіальної громади

Дата: 23.10.2023 15:12

1. Найменування організатора громадського обговорення (слухання)у формі зборів, зустрічей з громадськістю -  Устилузька міська рада.

2. Мета: врахування думки жителів, громадськості Устилузької міської територіальної громади щодо перейменування села Пархоменкове  .

Відповідно Закон України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», враховуючи те, що в у назвах села Пархоменкове  використовуюється назва яка пов’язана з російською імперською політикою пропонуємо перейменувати село Пархоменко на село Видранка.

3.  Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.

- проект рішення Устилузької міської ради «Про перейменування села Пархоменкове Володимирського району, Волинської області».

З інформаційним повідомленням та проектом рішення міської ради ви можете ознайомитись на офіційному сайті громади: https://ustyluzka-gromada.gov.ua/

4. Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення проекту рішення Устилузької міської ради без зауважень;

- схвалення проекту рішення Устилузької міської ради із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

5. Термін проведення громадського обговорення: з 26 жовтня до 26 грудня 2023  року включно.

6. До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці Устилузької міської територіальної громади, депутати Устилузької міської ради, тощо.

7.  Формат проведення громадського обговорення:

1)  громадське обговорення (слухання) у форматі зборів, зустрічей з громадськістю відбудуться:

- об  11.00 год 20 грудня 2023 року в приміщенні клубу с. Пархоменкове за адресою: с. Пархоменкове , вул. Повстанча, 6;

2) звернення, зауваження та пропозиції до проекту рішення міської ради із зазначенням особи та контактної інформації заявника приймаються в письмовій формі  до  26.12.2023 року до 16 год. 00 хв  на за адресою: 44731, м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 та електронну пошту.

8. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: Устилузька міська рада, м. Устилуг, вул. Володимирська,40, е-mail: Ustylugmr@gmail.соm.

Відповідальна особа: Касьян Людмила Вікторівна, секретар міської ради,                                тел. 03342 93 448.

9.  Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-порталі Устилузької міської ради у строки, передбачені чинним законодавством.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ:

УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ                          ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                    проект

м. Устилуг

Про  перейменування села Пархоменкове

Володимирського району Волинської області

Відповідно до ст. 37 до статті 42, частини 8 статті 59  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Закон України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України»,   врахувавши пропозиції мешканців села Пархоменкове , міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Перейменувати село Пархоменкове Володимирського району Волинської області на село Видранка Володимирського району Волинської області

2. Забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення на   офіційному сайті міської ради.

4.    Секретарю Устилузької міської ради Людмилі Касьян направити вищевказане рішення до  Волинської обласної ради стосовно підготовки клопотання до Верховної ради України щодо перейменування села Пархоменкове Володимирського району Волинської області на село Видранка Володимирського району Волинської області. .

5.       Контроль за виконанням  даного рішення  покласти на   постійну комісію з питань прав людини, законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної політики   (Руслана Гладчук).

Устилузький міський голова                                                 Віктор ПОЛІЩУК

Людмила Касьян  93448