ПОРТФОЛІО КАР’ЄРНОГО ПРОСУВАННЯ

Дата: 26.10.2023 16:04

Сьогодні до Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали учні 2 курсу  Володимир-Волинського центру професійної освіти по професії Кравець” .

Під час екскурсії філією провідний фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова  розповіла про особливості надання послуг  різним категоріям  клієнтів служби зайнятості , в тому числі й учнівській молоді,  про  призначення та особливості  роботи функціональних  секторів . Також  поінформувала про роль кожного відділу в  забезпеченні ефективного і якісного обслуговування населення та роботодавців.

Учні ознайомились з послугами  та інтернет-сервісами служби зайнятості, та отримали інформацію про актуальні професії , ситуацію на ринку праці та перспективи на майбутнє.Також  прослухали тренінг “Портфоліо кар’єрного просування”. Домашнім завданням для учнів буде написання резюме ,що допоможе їм в подальшому працевлаштуванні.