На базі КП «Санаторій матері та дитини «Пролісок» передбачається проведення табору (заходу) фізкультурноспортивної реабілітації учасників бойових дій, які отримали інвалідність

Дата: 31.10.2023 16:09

Упродовж багатьох років Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю організовуються табори (заходи) фізкультурно-спортивної реабілітації серед осіб з інвалідністю, в тому числі серед учасників бойових дій. Багатьом волинянам вдалось зміцнити здоров’я, покращити фізичний стан та рухові якості, розширити арсенал вмінь і навиків, здобути стійкий інтерес до занять фізичною культурою і спортом.

Так, у листопаді-грудні 2023 року на базі КП «Санаторій матері та дитини «Пролісок» передбачається проведення табору (заходу) фізкультурноспортивної реабілітації учасників бойових дій, які отримали інвалідність захищаючи незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України. Враховуючи вище зазначене, просимо учасників бойових дій з інвалідністю, що виявили бажання взяти участь у таборі (заході) фізкультурно-спортивної реабілітації повідомити відділ соціального захисту та охорони здоров`я Устилузької міської ради до 07 листопада поточного року .