Вітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2023 09:00

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

У цей нелегкий для країни час, і для кожного українця зокрема, Ви підтримуєте дух народу, надихаєте на рух вперед до перемоги та підтримуєте надію на світле майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

З нагоди свята хочу висловити свою вдячність за Вашу незламну силу духу, посмішку крізь сльози і нескінченний запас патріотизму, який Ви проявляєте, організовуючи благодійні заходи.

Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі –  творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, нових досягнень на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Нехай здоров’я, добробут та благополуччя будуть вірними супутниками життя! Міцного здоров’я Вам, сил та мирного неба над головою.

З повагою міський голова Віктор ПОЛІЩУК