З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2023 00:05

Шановні працівники сільськогосподарської галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Від імені Устилузької міської ради щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято людей, які не покладаючи рук, працюють у полі, чесною самовідданою працею творять найдорожче – хліб. Хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, примножувати її славу і добробут.

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для українських аграріїв. Вторгнення росії спричинило руйнування налагоджених роками процесів, логістичних ланцюгів.

В умовах війни працівники сільського господарства продовжують працювати, підтримувати економіку країни, допомагати військовим та мирним мешканцям.  За ними спостерігає весь світ. Адже Україна – одна із найбільших постачальників пшениці, ячменю, кукурудзи та олії.   Тому тримаючи мужньо та віддано свій фронт, аграрії гарантують майбутню продовольчу безпеку України та світу.

Дякуємо Вам за сміливість та відданість справі. Бажаємо міцного здоров’я і людського щастя Вам і Вашим родинам, радості та успіхів у всьому. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі панує добро та злагода! Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Устилузький міський голова

Віктор ПОЛІЩУК