23 листопада відбулася тридцять перша сесія Устилузької міської ради восьмого скликання

Дата: 24.11.2023 12:59

23 листопада відбулася тридцять перша сесія

Устилузької міської ради восьмого скликання

На засіданні сесії розглянуто 21 питання.

На сесії заслухали начальника фінансового відділу  міської ради про бюджет Устилузької міської територіальної громади на 2023 рік зі змінами.

Начальник відділу земельних ресурсів, просторового планування, містобудування та архітектури міської ради озвучила питання: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), про включення земельної ділянки до переліку права оренди  на земельних торгах та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій та інші.

Депутати затвердили у новій редакції Перелік адміністративних  послуг, які надаються через відділ «Центр надання  адміністративних послуг» Устилузької міської ради», а також Положення про комплексну систему відеоспостереження в Устилузькій міській територіальній громаді.

Підримали проект рішення про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 12.11.2020 №66/4 «Про структуру, загальну чисельність працівників Устилузької міської ради та її виконавчих органів», а також про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

Депутати внесли зміни до програми фінансової підтримки Устилузького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2021-2023 роки та надали фінансову підтримку Устилузькому ВУЖКГ

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.