Службова нарада в Устилузького  міського голови Віктора Поліщука

Дата: 27.11.2023 12:04

Сьогодні на службовій нараді в Устилузького  міського голови Віктора Поліщук начальник відділу освіти, культури та молоді міської ради проінформувала, що протягом вересня-листопада 2023 року в закладах освіти Устилузької громади за кошти місцевого бюджету проводились поточні ремонти та здійснювались закупівлі матеріалів, обладнання та інвентарю. Зокрема, в Устилузькому закладі дошкільної освіти проведено поточний ремонт приміщення пральні на суму 165,4 тис.грн та закуплено обладнання для її облаштування на суму 44,2 тис.грн (шафа-купе, шафа для білизни, сушка та бак для білизни, стіл для прасування, бойлер). В межах даних коштів також встановлено 9 міжкімнатних дверей. Закуплено телевізор вартістю 18,6 тис.грн.

П’ятиднівська гімназія закупила та встановила 9 внутрішніх металопластикових дверей на суму 91,8 тис.грн. Також придбано 59,6 кв.м. ламінату для кабінетів хімії та біології на суму 29,9 тис.грн.

Зорянська гімназія здійснила придбання звукового обладнання вартістю 53,9 тис.грн та плитки для ремонту підлоги в коридорі закладу на суму 25,0 тис.грн.

Устилузький ліцей проводить роботи щодо встановлення системи відеоспостереження та системи охоронної сигналізації з виведенням на пульт централізованого спостереження, на що з місцевого бюджету виділено 250,0 тис.грн.

Начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою екології та агропромислового комплексу міської ради повідомила, що завершилися роботи:

1) по ремонту водогону у селі Ворчин по вул. Лугова на суму 97848,0 грн.

2) поточний ремонт :

- вулиці Вишнева у селі Зоря на суму 801 999,00 грн.

- вулиці Тиха у с.Пятидні  на суму 1 775 943,60  грн.

3) поточному ремонту  навісу для зберігання дров на території Устилузької лікарні Устилузької територіальної громади у м.Устилуг по вул.Івана Франка, 1 для підготовки до опалювального сезону” на  суму 199 542,43 грн.