Тренінг для студентів педагогічного коледжу

Дата: 13.02.2024 12:28

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали студенти групи 3Р  Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Кримського спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.

Провідний фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова  провела тренінг на тему “Портфоліо кар’єрного просування”. Говорили про поняття кар’єри, ринок праці в регіоні, професії, які будуть затребувані на ринку праці, пошук себе, персональний бренд, ефективне резюме.

Студенти ознайомились з послугами  та інтернет-сервісами служби зайнятості, отримали інформацію про актуальні професії, ситуацію на ринку праці та перспективи на майбутнє. Також  пройшли тест Д.Голланда та В.Щербатих . Присутні  отримали  поради про те,  як правильно враховувати свої психологічні особливості, нахили та здібності при  плануванні професійного майбуття. Це допоможе їм в подальшому працевлаштуванні.