До уваги платників податків до бюджету Устилузької міської територіальної громади!

Дата: 23.04.2024 15:23

Наголошуємо щодо необхідності вчасної сплати податків до бюджету Устилузької міської територіальної громади, а також погашення наявної заборгованості перед місцевим бюджетом задля уникнення подальшого нарахування штрафних санкцій та пені.

Для уточнення інформації щодо наявного податкового боргу можна звернутися безпосередньо до  Головного управління Державної податкової служби у Волинській області (у т. ч. використовуючи електронний кабінет платника податків) або у фінансовий відділ Устилузької міської ради за адресою: вул. Володимирська, 40, м. Устилуг (приміщення міської ради, 2 поверх). Контактний телефон відділу – (03342) 9-33-31.

Перелік боржників, реквізити рахунків також наявні та постійно оновлюються у старост старостинських округів громади.

У ЦНАПі Устилузької міської ради також можна зручно здійснити оплату, зісканувавши QR-код відповідного платежу.

Пам'ятаймо, що від надходжень до бюджету залежить стабільність громади, стан доріг, комунальної сфери, вчасна виплата заробітних плат закладів соціально-культурної сфери, розвиток громади! Дякуємо за співпрацю.