Привітання Устилузького міського голови Віктора Поліщука з Великоднем!

Дата: 05.05.2024 00:00

Шановні  мешканці громади!

Від щирого серця  вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Господнього!

Це вже третій Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Героїзму української армії. Невтомності українських волонтерів.

У світлий Великодній день закликаю кожного свідомого мешканця нашої громади вшанувати Героїв, які в холодних окопах роблять все можливе, щоб українці зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Нехай світле Воскресіння Христове увійде у кожну домівку, наповнить душі вірою, надією, любов’ю.

Нехай життя буде  чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Хай Господня ласка зігріває, обдаровує міцним здоров’ям, приносить вам і вашим рідним добро, радість, благополуччя та щастя!

Бажаю вам і вашим родинам твердої віри в Бога, в наші Збройні сили та наших захисників, у нашу Перемогу!. Миру Українській землі та Божого благословення!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Христос Воскрес! Воскресне Україна!

З повагою,

Устилузький міський голова                                                            Віктор Поліщук