Про початок роботи над проєктом місцевого плану управління відходами на території Устилузької міської територіальної громади

Дата: 10.05.2024 08:51

Устилузька міська рада повідомляє про початок роботи над проєктом місцевого плану управління відходами на території Устилузької міської територіальної громади (далі – Громада).

Проект розробляється на виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України ,,Про управління відходами”, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 947 ,,Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами”.

Місцевий план управління відходами - документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території Громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Інформуємо про утворення робочої групи з розробки місцевого плану управління відходами на території Громади.

Пропозиції щодо включення кандидатур до складу робочої групи від вчених, науковців, фахівців, представників громадськості, фізичних осіб – підприємців, підприємства, установи та організації прохання надсилати на адресу Устилузька міська рада: 44731, Волинська обл, Володимирський р-н, м. Устилуг, вул. Володимирська, буд. 40  електронна пошта:  jkg@ustyluzka-gromada.gov.ua

Строки подання заявок: до 17 травня 2024 року.

Строки і форма подання пропозицій до проекту місцевого плану: пропозиції приймаються до 01 червня 2024 року у письмовому виді з обґрунтуванням.