Головне управління ДПС у Волинській області повідомляє

Дата: 18.07.2024 12:49

Головне управління ДПС у Волинській області повідомляє

На Волині фізичним особам – власникам майна сформовано 457 тисяч податкових повідомлень–рішень про нараховані податки

Від моменту отримання повідомлення з ДПС про нараховані податки громадяни зобов’язані впродовж шістдесяти днів перерахувати належну суму до місцевого бюджету  - наголошують у Головному управління ДПС у Волинській області.

Якщо всі фізичні особи – власники нерухомості та земельних ділянок вконають свої зобов’язання – громади Волині отримають понад чверть мільярда гривень надходжень від майнових податків.

У разі недотримання вимог податкового законодавства щодо термінів сплати майнових податків  до громадян застосовуються штрафні санкції та нараховується  пеня.

Актуальну інформацію, зокрема щодо реєстрації даних, нарахованих податків та наявності податкового боргу можна дізнатися онлайн у мобільному застосунку  «Моя податкова».