Порядок проведення конкурсу на визначення кращих ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади на 2018 рік

до рішення Устилузької міської ради

02.08.2018  №38/32

Порядок

1. Організаційне забезпечення Конкурсу

1.1. Організаційне забезпечення Конкурсу здійснюється конкурсною комісією.

1.2. Конкурсна комісія є вищим органом, який здійснює загальне керівництво щодо організації та проведення Конкурсу, відбирає проектні заявки та визначає переможців. Персональний склад конкурсної комісії затверджується розпорядженням міського голови.

1.3. До складу Конкурсної комісії можуть входити депутати ради, представники органу місцевого самоврядування, представники виконавчого комітету ради, громадські організації, незалежні експерти.

1.4. Конкурсна комісія здійснює свої повноваження на громадських засадах.

1.5. Конкурсна комісія:

- затверджує план здійснення необхідних організаційно-технічних заходів з проведення Конкурсу;

- проводить конкурс, відбирає проектні заявки та визначає переможців, а також надає рекомендації про фінансування проектів;

- надає консультаційну та організаційну підтримку з питань проведення Конкурсу.

2. Процедура проведення Конкурсу

2.1.   Підставою для оголошення Конкурсу є рішення Устилузької міської ради.

2.2. Проекти на Конкурс подають ініціативні групи, громадські об’єднання (ГО), органи самоорганізації населення (ОСН), бюджетні установи, які знаходяться на території Устилузької міської об’єднаної територіальної громади.

2.3. Вимоги, що пред’являються заявникам:

Для ГО, ОСН, бюджетних установ

Для ініціативних груп

* наявність зареєстрованої юридичної особи;

* наявність розрахункового рахунку в банку;

* знаходження юридичної особи поза межами ліквідації та реорганізації.

* склад ініціативної групи не менше трьох осіб;

* відповідальна особа (підписування договору) досягла 18 річного віку та є громадянином України.

2.4. Вимоги до написання та подання проектів та форма проектної заявки є невід'ємними додатками даної Програми.

У процесі підготовки проектів їх розробники мають право звертатися, у разі потреби, до конкурсної комісії для одержання додаткової інформації.

За необхідності, конкурсна комісія  може організувати навчальні семінари із написання проектів.

2.5. Реєстрація проектів, що беруть участь у Конкурсі, здійснюється конкурсною комісією.

Прийом конкурсних заявок починається з дня його оголошення.

2.6. Підставою для відмови у реєстрації конкурсної заявки, є:

- невідповідність змісту проекту основним напрямам, умовам проведення Конкурсу, вимогам щодо їх розробки;

- недотримання умов Конкурсу щодо комплектності поданих документів;

- порушення інших умов, визначених у тексті оголошення про Конкурс.

Конкурсна документація, що надійшла після кінцевої дати її подання, зазначеної в оголошенні про проведення конкурсу, не розглядається.

2.7. Комісія відбирає конкурсні пропозиції та визначає переможців.

2.8. Робота конкурсної комісії здійснюється у формі засідань.

Засідання комісії вважається правомочним за умови участі в ньому більшості від загального складу комісії.

Засідання комісії є відкритим, окрім прийняття рішень. На засідання комісії запрошується представники усіх учасників, які подали заявку на участь у конкурсі.

2.9. Комісія відбирає проектні заявки за такими критеріями:

актуальність проблеми, реалістичний бюджет,  20 % власного внеску (фінансового чи нефінансового).

2.10. Проекти, що набрали максимальну суму голосів на загальну суму 100 тис. грн (згідно програми) є переможцями.

2.11. Список проектів, що отримали перемогу затверджується членами конкурсної комісії.

2.12. Конкурсна комісія повідомляє учасників Конкурсу про його результати не пізніше 10 робочих днів після визначення переможців.

3. Контроль та звітність конкурсу

3.1.По завершенню виконання проекту переможці готують описовий та фінансовий звіти, які подаються у міську раду.

3.2. Звіт має містити опис робіт, виконаних за проектом, досягнуті результати, а також інформацію про залучення до виконання проекту інших ресурсів у формі коштів, майна, безкоштовної трудової участі, тощо.