Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою, екології та агропромислового комплексу Устилузької міської ради

29 Вересня, 2022 р., 10:03
Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт “Про хімічну безпеку та управління хімічною продукцією”
27 Вересня, 2022 р., 16:40
Інформація щодо обстеження річок, які впадають в річку Західний Буг
27 Вересня, 2022 р., 15:06
Куди витрачаються сплачені кошти за порушення вимог природоохоронного законодавства?
26 Вересня, 2022 р., 15:18
СПАЛЮВАННЯ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ – ДОРОГЕ ЗАДОВОЛЕННЯ! Після збору врожаю, коли господарі прибирають городи, сади та присадибні ділянки від рослинних решток та іншого сміття, частими є випадки спалювання сухого листя, бур’янів та стерні. Такий вид утилізації відходів є шкідливим для здоров’я людей, руйнівним для ґрунту та незаконним, до того ж існують набагато вигідніші альтернативи.
14 Вересня, 2022 р., 10:43
З метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. Прибережні захисні смуги встановлюються по обидва береги річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною:
14 Липня, 2022 р., 11:18
метою попередження протягом 2022 року негативного впливу діяльності сільськогосподарських виробників та/або особистих селянських господарств на здоров’я людей та тварин, зокрема бджіл, рекомендуємо завчасно, перед початком проведення масових польових робіт інформувати місцевих сільськогосподарських виробників та членів особистих селянських господарств щодо необхідності безумовного виконання заходів, визначених національним законодавством України. З урахуванням зазначеного, надсилаємо для використання в роботі
19 Травня, 2022 р., 08:58
ТОВ "П'ятидні" інформує: