05 Липня, 2022 р., 16:01
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ (ДЕРЖПРАЦІ) УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ вул. Кравчука, 22-В, м. Луцьк, Волинська область, 43026 тел./факс (0332) 71-74-88, тел. (0332) 71-74-76 E-mail: dsp@lutsk.dsp.gov.ua, сайт: lutsk.dsp.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 39810267 04.07.2022 No / На No __________ від _____________ Головам територіальних громад Волинської області В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави! Саме тому, з 1 липня 2022 року Державна служба з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Фахівцями з комунікацій за підтримки Проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці» для популяризації кампанії підготовлено інформаційні матеріали. Для оперативного інформування роботодавців та найманих працівників просимо розмістити інформаційні матеріали на ваших Інтернет – ресурсах та сторінці у соціальній мережі. Все буде Україна!
04 Липня, 2022 р., 09:13
Шановні працівники поліції! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
28 Червня, 2022 р., 07:00
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!
22 Червня, 2022 р., 09:16
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
19 Червня, 2022 р., 00:53
Згідно Указу Президента від 18 червня 2020 року №234/2020, "Ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України", встановлено їх професійне свято - День фермера, яке відзначається 19 червня. Бажаю щедрих врожаїв, великих перспектив і малих витрат, високих результатів та таких же доходів. Нехай кожен день буде справжнім святом, нехай буде родючою земля ваших полів. Здоров'я і миру вам.
17 Червня, 2022 р., 11:10
Сьогодні, 17 червня 2022 року, виповнюється 140 років від дня народження одного з найвеличніших представників світової музичної культури XX століття, відомого композитора - Ігоря Стравінського. Рід Стравінських походить з Волині. У нашому містечку знаходиться будинок, де жив митець. Устилузька земля стала благодатною для творчості і праці відомого композитора, який називав Устилуг «райським куточком для творчості». Музика Стравінського, що була створена в Устилузі – одна з блискучих сторінок світової культури.
16 Червня, 2022 р., 15:34
Сьогодні, 16 червня, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій:
12 Червня, 2022 р., 06:00
Вітаю з Трійцею! В це чудове свято хочу побажати миру і щастя в житті, блага і ладу в родині, любові і спокою на серці, натхнення і відради на душі, добрих надій і світлих почуттів в кожному дні!
10 Червня, 2022 р., 16:01
Перебуваючи на передовій, втратив життя Сиротинський Микола Володимирович, житель с. Коритниця. Похорон відбудеться в с. Коритниця 11.06.2022 о 14.00 год. Просимо гідно зустріти та провести в останню путь нашого захисника.

10 Червня, 2022 р., 11:50
Звітуємось. Вкотре відправили допомогу на передову. Так, в суботу, 4 червня, передано на передову домкрати, набори ключів, планшет. Ці необхідні речі для військових доставить о. Юрій Здебський. У четвер, 9 червня, відправлено продукти харчування в Павлівську громаду, де формується авто з усім необхідним для наших героїв! Дякуємо всім небайдужим, хто не стоїть осторонь! Особливо хочеться відзначити та подякувати вкотре сім'ї Катя Сас та Andrzej Marcin Chabros з гміни Людвін за надану гуманітарну допомогу.