Волинська область Володимирський район

Новини громади

06 Грудня, 2023 р., 13:15
     В Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і проводиться з 25 листопада по 10 грудня. 6 грудня – день вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми.
01 Грудня, 2023 р., 14:28
       Свято Миколая– свято надії і віри у краще майбутнє. З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій. Висловлюємо щиру подяку директорці ТОВ «Луцька аграрна компанія» Світлані Собіпан, яка надала новорічні подарунки для дітей з інвалідністю та дітям ВПО нашої територіальної громади.
27 Листопада, 2023 р., 15:35
Телефон швидкої медичної допомоги – 103 безкоштовно зі стаціонарних та мобільних.
21 Листопада, 2023 р., 09:57
Сьогодні, 21 листопада 2023 року, Україна відзначає 10-у річницю Революції Гідності та 19-у річницю Помаранчевої революції.